Dverové sendviče na vchodové dvere

Jedným z ďalších výrobkov, ktoré vyrábame, sú dverové sendviče na vchodové dvere. Vyrábame ich pre hrúbky profilov euro 68 mm, 78 mm a 88 mm. Vyrábame viacero druhov konštrukcíí týkajúcich sa tepelnej izolácie.

Najpoužívanejšou je osvedčená konštrukcia, kde je po obvode masívny rám, vystužený oceľovou výstuhou a celý rám je zalisovaný medzi dve vodovzdorné preglejky, na ktorých je nalisovaná okrasná krájaná dyha. Dyhu je možné dodať podľa druhu dreviny, ktorú požaduje zákazník. Ako jedna z mála firiem ponúkame aj výrobu dverí, kde je dýha zložená do rôznych tvarov, podľa priania zákazníka, čím vznikne dizajnovo veľmi efektný výrobok, ktorý bude dôstojným vstupom do každej budovy. Dvere vyrábame na mieru zákazníka z 10 mm prídavkom do výšky aj šírky. Maximálny rozmer krídla je 1 200 x 2 480mm. Pre najnáročnejšie aplikácie pasívnych a energetických úsporných stavieb máme vyvynutú konštrukciu dverí, kde dosahujeme parametre tepelného odporu,pri hrúbke 88 mm a rozmere dverí 1 000 x 2 000 mm U - 0,69, ktoré boli stanovené výpočtovou metódou.

Prednosťou týchto konštrukcií je tvarová stálosť, veľmi dobré tepelnoizolačné a zvukovoizolačné vlastnosti voči dverám z masívneho dreva.

Copyright © 2019 VVDYHA.sk Všetky práva vyhradené. Realizoval: COMTECH